Almanya Sineklik

Yurtdışı Sineklik İhracatı

Öncelikle Almanya olmak üzere bir çok ülkeye dış ticaret hizmetimiz bulunmaktadır. Hem parça hem de bitmiş ürün yani demonte ürün gönderemi sağlamaktayız. Demonte ürünler daha çok tercih edilmektedir. Bunun sebebi de orada üretim ve imalat yapmanıza gerek yok. Hem maliyet hemde zaman açısından demonte ürün almanız sizler için daha yararlı olacaktır. Kargo ve teslimatı anlaşmalı olduğumuz firmalar ile bizde gönderebilirken, sizin istediğiniz şekilde de gönderim yapabilmekteyiz. Firmamız; tüm sineklik modellerinin üretimini yapmaktadır. En trend modeller ve yüzlerce renk seçenekleri ile 25 yıldır hizmet vermekteyiz. 

kavakli-sineklik

Ölçü Alma ve Montaj Animasyonu

Em-SA Sineklik Sistemleri ; yurt dışına açıldığı günden bu yana ortalama 60.000 adet üzerinde sipariş almış olup, alnının akı ile teslim etmiştir. Peki yurt dışı işlerinde neden Em-SA Sineklik tercih ediliyor?

  • Kalite odaklı
  • Hızlı üretim
  • Zamanında Teslimat
  • Geniş Ürün ve Renk Seçenekleri

Firmamız sadece sineklik üretimi yapmaktadır. İçten takma sineklik, plise sineklik, sürme sineklik ve elektrikli sineklik modeli gibi bir çok model üretimi yapmaktadır. Bizim ürünlerimizde kullanmış olduğumuz tüm plastik ve alüminyum aksesuarlar da kendi üretimimizdir. Kalıplarından ham maddesine kadar tarafımızca üretimi yapılmaktadır. 

Aynı zamanda hem türkiye’de hem de yurt dışında öncü olduğumuz kedi sineklik modellerimiz de bulunmaktadır. Sayfanın en üst kısmındaki; ürünlerimiz bölümünden kedi sineklik modellerimizi de incelemenizi öneriyoruz. 

 

Almanya Sineklik

Ev ya da iş yerlerini rahatlıkla havalandırmak sineklik ile mümkündür. Kaliteli, dayanıklı ve estetik görünümlü sineklikler konfor imkânı sunar. Böcek, sinekler kişilerin bulunduğu yere girdiğinde rahatsız edebilir. Aynı zamanda birçok kişinin alerjik reaksiyon gözlemlenmesi sinekliklere olan talebin artmasına neden olmuştur. Özellikle sinekliklerin çevre dostu imalatı olması, dayanıklı ve birçok böcek türünün alana girmesini önleyecek şekilde tasarlanması gerekir. Türkiye’de ve yurt dışında en çok tercih edilen sineklik ise Em-SA markasına aittir. 

Em-SA sineklikleri bireylerin istedikleri tarzda üreterek monte eder. Özellikle sinekliklerin alt mekanizmasının iyi olması birçok böcek ve sinek türünün alana girmesini önler. En çok sineklik tercih eden ülkeler arasında Almanya bulunur. Em-SA birçok sineklik çeşidini hem yurt içinde hem de yurt dışında kullanıcılar ile buluşturuyor. Evlerinde ya da iş yerlerinde evcil hayvan besleyen onların dışarı çıkmaması, güvende kalmaları için de sineklik yaptırabilir. Böylece alanlar havalandırılmak istendiğinde rahatça pencereler ya da kapılar açılabilir. Sinek, böceklerden korunduğu gibi dışarı hayvanların çıkmasını da engeller. Yeni sahiplenilen hayvanların ortama alışmasını kolaylaştıran etmenlerden biri olarak da bilinen sineklik çok ince katmanlar yapılır. 

Sineklik Çeşitleri Nelerdir?

Sineklik çeşitleri kullanılan alanlara ve üretilen malzemeye göre farklı çeşitlere ayrılır. Bireylerin ihtiyaçlarını karşılayan sineklik modelleri takılarak alanlarda konforlu ve huzurlu bir şekilde oturmak mümkündür. Sineklik yaptırılmaya karar verildiğinde nasıl olacağı, hangi alanda takılacağı ve kullanımının nasıl olması istendiğini kişiler uzman personele anlatmalıdır. Böylece ona uygun şekilde sineklik çeşidi hazırlanır ve alanların ölçüsü doğru şekilde alınarak monte edilir. Sineklikler hem kapı hem de pencerelere monte edilebilir. Bahçeli alanlarda, balkonlara da sineklik kolayca takılır ve kullanımı oldukça basittir. 

Sineklik türleri içinde en sık tercih edilen model ise sineklik tülü olarak bilinir. Kullanımı ve montajı oldukça kolaydır. Özellikle pencerelerde kullanılır ve alanlar havalandırılırken böcek, sinek girmesini engelleyerek konforlu alanların elde edilmesine yardımcı olur. Sineklik tüllerinin montajında zımba ya da bant kullanılarak sabitlenir. Sineklik tülü yapılırken tel kullanılması daha kaliteli ve dayanıklı ürünlerin elde edilmesini sağlar. Bu nedenle uzun ömürlü ve sorunsuz şekilde sineklik kullanmak için tel sineklik tercih edilebilir. Evcil hayvanların iç alanlardan uzaklaşması istenmiyorsa metal sineklikler kurtarıcı olmaktadır.

En çok kullanılan menteşeli sinekliklerin montajı oldukça basittir. Aynı zamanda kullanıcının konforlu alanlarda olmasını sağlayan sineklerin temizlemesi de oldukça kolaydır. Menteşeli sinekliklerin en büyük avantajı ise mevsim şartlarından etkilenmemesi, uzun ömürlü olmasıdır. Aynı zamanda dayanıklı olduğu için sinekliklerin alt zemininden ya da tel aralarından böcek, sinek girmez. Böylece alanlarda rahatlıkla ve konforlu bir şekilde dinlenmek mümkündür. Fransız balkon ya da bahçelerde kullanılan plise sineklik katlanabilir yapıdadır. Kullanım açısından oldukça pratik olan bu tür sineklikler Em-SA kalitesinde her şehirde ve Almanya’da tercih edilebilir. 

Em-SA sineklik müşteri memnuniyetini önemseyen politikası ile kaliteli, uzun ömürlü sineklikler üretmektedir. Em-SA sineklik modellerinde en çok tercih edilenler pileli sineklik, sürme sineklik, içten takma sineklik, kedi sinekliği, menteşeli pencere, menteşeli kapıdır. Her alanda kullanıma uygun sineklik modelleri hazırlanıp hızlı bir şekilde montaj yapılarak müşterilere teslim edilir. Özellikle bireylerin isteklerine uygun şekilde sineklik yapan Em-Sa Almanya’da müşteri memnuniyeti ile bilinir. Sinekliklerin üretiminde birinci kalite malzeme kullanıldığı için dayanıklı ve uzun ömürlü ürünler elde edilir. Em-SA sineklik ürünler konusunda yenilikçi, çözüm odaklı yaklaşımı sayesinde birçok kişinin güvendiği bir markadır. Kullanılan materyallerde paslanmaz profil, fiberglas tül, cort marka paraşüt ipi kullanılmaktadır. 

Em-Sa Sineklikler Kaç Günde Montaj Yapılır?

Sineklik yapılmadan önce alana uyacak şekilde ölçü alınır ve hangi sineklik çeşidi yapılacağına karar verilir. Birey farklı ve özgün bir çalışma isterse üretim tarihi uzayabilir ancak çok uzun olmamakta, bireyleri mağdur etmemek için hızlı bir şekilde çalışma yapılır. Ölçü alımı ve sineklik üretiminden sonra en geç üç iş günü içinde sineklik montajı yapılır. Aynı zamanda sineklik garantisi sunularak herhangi bir sorunu hızlı bir şekilde gidererek müşteri memnuniyeti ön planda tutulmaktadır. Türkiye’de en iyi sineklik markası olarak bilinen Em-SA kullanıcılarının olumlu yorumları ile dönüşler almasını sağlar. Aynı zamanda bireylerin istedikleri renk ve modelde de sineklik üretimi yapılmaktadır. 

 

Yazıya Yorum Yap

All fields marked with an asterisk (*) are required