td-image-pattern

25 YILDIR ZİRVEDEYİZ.

Em-SA sineklik sistemleri

Daima yenilikçi ve öncü firmayız.

Em-SA Sineklik olarak 25 yıllık tecrübemiz ile sektörde sineklik ürünlerinde öncü ve yenilikçi firma olmayı başardık. Sürekli çalışma sistemini, ürün kalitesini ve servis ağını genişletip yenileyen kurumsal sineklik üreticisiyiz. 

Biz, firma olarak dışarıya yani bayiilere ürün satışımız bulunmamaktadır. Bunun nedeni ise kaliteden dolayıdır. Bizi fiyat konusunda değil kalite konusunda araştırırsanız tam olarak anlayacaksınız. Fakat şu noktada da iddialıyız ki; bu kalitedeki en uygun fiyatlar bizde.

Bizi Takip Edin:

Hakkımızda

 

 Bu sektörde 25 yıldır kaliteli ve güvenilir hizmet anlayışıyla çalışmaktayız. Em-Sa Sineklik olarak üretimini yaptığımız ürünler, kullanışlı ve uzun ömürlüdür. Bu sektöre ilk girdiğimiz ilk günden beri işimizi doğru yaparak sizlerin güvenini kazandık. Önceliğimiz müşteri memnuniyeti ve işimizdeki ustalığımızın herkes tarafından görülmesidir. Sizlere en iyi hizmeti vermenin çabası içerisindeyiz. Kaliteli ve uygun fiyatlarla, kapınıza kadar gelecek olan sineklik modellerimizi huzurla kullanabilirsiniz.

 

 Aynı zamanda Pimapen bayisi olarak sürdürdüğümüz çalışmalarımızla, doğru sinekliği taktırmanın avantajlarını yaşayacaksınız. Her zaman dürüst ve güvenilir ekiplerimizle sorunlarınıza çözüm bulabilir, aradığınız ürüne gönül rahatlığıyla sahip olabilirsiniz. Ürünlerimiz en iyi malzemelerle yapılmış olup her türlü sineklik çeşidi üretilmektedir. Ürettiğimiz modeller arasında sürme, pileli, menteşeli, içten takma, kedi sinekliği ve zip perde modellerimiz mevcuttur.

 

 Uzman ve konusunda deneyimli kadromuzla uzun yıllardır sürdürdüğümüz hizmetler, sizin de güveninizle halen devam etmektedir. Aradığınız kaliteyi ve korumayı bizim ürünlerimiz sayesinde bulacağınızı garanti ederiz. Her zaman sektörümüzde lider olmanın gayreti içindeyiz. Bu anlayışla perakende satış sektöründe hizmet vermekteyiz.

 

 Em-Sa Sineklik olarak aradığınız ürün hakkında bilgi almak için bizi her zaman arayabilirsiniz. Mail adresimizden ulaşabilir, iletişim formundan mesajınızı gönderebilirsiniz. Size hizmet vermek bizim için bir onurdur.

 

 Üretimimiz modern tesisimizde her türlü teknolojik araçlar kullanılarak yapılmaktadır. Üretimde kullandığımız alüminyum paslanmaz profil, fiberglas tül, cort marka paraşüt ipi kaliteli ürünlere dönüştürmekteyiz. Sinekliğin en önemli unsuru olan tülü 0 orijinal hammaddeden kendimiz üretiyoruz. Em-Sa Sineklik olarak kendi markamızı üretmenin haklı gururunu yaşıyoruz.

 

 Misyonumuz

 

 Geçmişte olduğu gibi bugün de amacımız sineklik sektöründe kaliteli ürünler sunmaktır. Sineklik ihtiyacınızı en uygun modeller ve fırsatlarla temin etmek için çalışmaktayız. Ürünlerimiz hem fiyat olarak uygun hem de size hitap edecek görünümdedir. İstediğiniz ebatlarda ve ölçülerde yapılan sineklik modellerimizle evinizde konforu yaşarsınız.

 

 Halen devam eden üretimimizde devamlılık esasına göre sizden gelen siparişleri en kısa zamanda hazırlamaktayız. Amacımız kaliteli hizmeti en doğru ellerde üretmek ve müşterilerimizin güvenini kazanmaktır. Pencere ve kapılarınızda güvenle kullanabileceğimiz modellerimizi, ev ve iş yerlerinizde rahatlıkla kullanabilirsiniz. Alanında yenilikçi ve öncü çalışmalarımızla size dayanıklı ürünler sunuyoruz.

 

 Kaliteli ucuzluğu herkesin görmesi ve yaşaması için aralıksız çalışmaktayız. Ürünlerimiz evinize girebilecek zararlı böcek, sivrisinek ve diğer haşerelerden sizi korur. Rahat bir nefes almanızı sağlar. Kullanım kolaylığı olan modellerimiz, farklılık ve kaliteli ürün anlayışıyla üretilmiştir.

 

 Dışarıdan gelebilecek hava akımlarından doğrudan etkilenmeden huzurlu bir ortamda yaşamak herkesin hakkıdır. Bunu sağlamak için size ürünlerimizi sunmanın haklı gururunu taşımaktayız. İsteğinize uygun üretilen katlanır sineklik, çift taraflı kapı, kasasız stor, pratik cırt cırtlı sinekliklerimiz monte edilir. Sizin güveninizi sağlamak bizim en büyük hedefimizdir.

 

 Vizyonumuz

 

 Bugün ve gelecekte size kaliteli ürünler sunmanın mutluluğunu her zaman yaşayacağız. Em-Sa Sineklik olarak kaliteli sineklik üretmenin ve işimizi doğru yapmanın bilincindeyiz. Zamanla oluşabilecek sorunlar ya da ekonomik koşullar bizi bu hedefimizden asla yıldırmayacaktır. Her zaman en iyi modelleri çağın gereklerine uygun olarak üretmenin bilincinde olacağız. Siz değerli müşterilerimiz de bize inanmanın ve ürünlerimizi kullanmanın ayrıcalığını yaşayacaksınız.

 

 Şartlar ne olursa olsun Em-Sa Sineklik olarak sürdürdüğümüz bu üretim politikasıyla güveninizi sağlamak hedefimizdir. İstanbul başta olmak üzere Türkiye’deki tüm tüketicilere sineklik modellerimizi ulaştırmak vizyonumuz arasındadır. Kaliteli ucuzluğu kullanmak herkesin hakkıdır. Bunu sağlamak için işimizi en iyi şekilde yaparak, geleceğe güvenle bakıyoruz. Daha uzun yıllar size hizmet vermek gayemizdir. Hedefimize ulaşmamız için bizi tercih etmeniz bizim için bir ayrıcalıktır.

Sık Sorulan Sorular

Aklınıza Takılanlar ?

Malesef, dışarıya ürün satışımız bulunmamaktadır. Sadece perakende satışlarımız mevcuttur. Bunun sebebi ise sloganımızdır. Bizim ürünlerimizden daha kalitelisini yapabilen yok. İddia ediyoruz en kaliteli üretim ve sineklikler bizde.

Em-SA Sineklik 25 yıllık kurumsal sineklik üretici firmasıdır.

Yapılacak sineklik ürünü özel bir renk değilde stoklarımızda daima olan renklerden biri ise, en geç 3 iş günü içerisinde montaj yapılmaktadır. 

Satış sonrası, ürüne göre garantimiz bulunmaktadır. Garanti bitiminde de tabiki siz değerli müşterilerimize elimizden gelen tüm desteği vermekteyiz. Garanti bitene kadar değil, ömür bitene kadar memnuniyet !

Öncelikle şunu belirtmek isteriz ki; sineklik ürünlerinde marka olmaz. Her üretici kendi markasını yazar. Biz, alüminyum paslanmaz profil, fiberglas tül, cort marka paraşüt ipi kullanarak üretim yapıyoruz. Kullandığımız tüm malzemeler 1. sınıf kalitededir.