bakirkoy-sineklik

Ataköy Sineklik

Ataköy sineklik firması olarak hizmetini sunduğumuz sinekliklerde müşteri memnuniyetine son derece önem vermekteyiz. Ürettiğimiz sineklikler her bakımdan en kaliteli ürünler kullanılarak hazırlanmaktadır. Sineklik konusunda yıllardır süren çalışmalarımız sayesinde en kaliteli sineklikleri üretmeyi başardık. Daha da önemlisi bu sineklikleri çok uzun yıllar boyunca kesinlikle bozulmaya uğramadan kullanma şansınız bulunmaktadır.

sineklik-uzmani

             Sineklik üretiminde her zaman yüksek bir gelişme kaydeden firmamız her pencere sistemine uygun olarak sineklik üretebilmektedir. Ataköy sineklik konusunda tüm sinek ve haşerelerin evinizin içerisine girmesine engel olacaksınız. Bu sinekliklerde yaz aylarında kapı ve pencerelerinizi gönül rahatlığı ile açabilir ve aşırı tozların da içeriye girmesine engel olabilirsiniz. Evinizin içerisini karanlık göstermeyecek şekilde yapılan sineklikler hem dışarıdan içerinin görünmesini engelleyecek hem de zararlı veya zararsız tüm böcekleri evinizin dışarısında bırakacaktır.

             Sineklik üretiminde tam ölçülerle çalıştığımız için her bakımdan pencerelerinize tam oturan sineklikler hazırlayıp o şekilde montajını yapıyoruz. Ölçü bazında çalıştığımız için kesinlikle sıkıntı yaratacak şekilde bir ürün ortaya çıkarmıyoruz. Biz sineklik firması olarak müşteri memnuniyetini her şeyin üzerinde tuttuğumuz için bu konuda oldukça titiz bir çalışma sergileyen ekiplere sahibiz.

urun-3

             Farklı sineklik üretimlerinde pencerelerin şekli son derece önemlidir. Her pencere formatına uygun olarak hazırladığımız bu sineklik sistemleri konusunda titiz çalışarak en ufak haşerenin dahi evinize girmesine izin vermiyoruz. Sadece böcekleri değil aynı zamanda yoğun toz tabaklarını da evinizden uzak tutan bu sineklikler sayesinde son derece temiz bir eviniz olabiliyor.

Ataköy Pileli Sineklik

             Sineklik konusunda oldukça iyi üretim gerçekleştiren firmamız her türlü sinekliğin en iyi şekilde üretilmesine özen göstermektedir. Ataköy sineklik fiyatları açısından en iyi fiyatlarda üretim gerçekleştirmektedir. Bu tarz sinekliklerin üretiminde her zaman sineklik yapılacak alanın ölçüsü baz alınarak hazırlanır.

Ataköy Kedi Sinekliği

            Bölgenin tüm koşullarını da dikkate alan firmamız sinekliklerin mevsimsel koşullardan etkilenmemesi için son derece iyi bir üretim gerçekleştirmektedir. Sineklik üretimi konusunda sektörde öncü firmalardan biri olmayı başardığımız için müşteri portföyümüzde oldukça geniş olmaktadır. Bu nedenle son derece yoğun çalışan firma arkadaşlarımız her işi zamanında ve kusursuz bir şekilde teslim etmeye özen göstermektedirler.

             Ataköy pileli sineklik fiyatları için fiyat verme amaçlı bir ölçü alınıyor ve bu ölçüler doğrultusunda sizlere fiyat sunuluyor. Sineklik çeşitlerinde mutlaka müşterilerimizin fikirlerini alıyoruz ve bu fikirleri doğrultusunda üretim yapıyoruz. Her şeyden önemlisi kullanılan malzemenin son derece sağlam olması ürettiğimiz sinekliklerin son derece dayanıklı olmasını sağlıyor ve bu konuda da müşterilerimizin memnuniyeti en üst seviyede oluyor.

Ataköy Sürme Sineklik

             Her sene sineklik konusunda bozulmalar ve kırılmalar yaşayarak sizlerin mağdur olmamanız için kaliteye son derece önem veriyoruz. Bu konuda en iyi üretimi gerçekleştiren firmamızın herkes tarafından tercih edilmesi de kalitemizi ortaya koymaktadır. Ürettiğimiz sineklikler sayesinde sivrisinekler, karasinekler ve daha birçok haşere evlerinizin içerisine girerek kendilerine bir barınak oluşturamayacaklar. Haşerelerin yanında kalın toz tabaklarını da kesinlikle evinizin içerisine kadar girmesine izin vermiyor.

Firmamız siz değerli müşterilerine hangi tarz sineklik modelleri ile hizmet sunuyor?

 • Plise Sineklik
 • Sürme Sineklik
 • Kedi Sinekliği
 • İçe Açılır Sineklik
 • Dışa Açılır Sineklik
 • Menteşeli Sineklik
 • İçten Takma Sineklik
 • İçten Söktak Sineklik
 • Eşiksiz Sineklik
 • İnce Seri Sineklik
 • İnce Seri Plise Sineklik
 • Kedi Tüllü Plise Sineklik

Yazıya Yorum Yap

All fields marked with an asterisk (*) are required