2021

2021 Sineklik Fiyatları

Em-SA sineklik sektörde uzun yıllar hizmet vermesi ile kazandığı deneyimle hız kesmeden hizmet vermeye devam etmektedir. 25 yıllık iş deneyiminin ve başarısının kilit anahtarı güven ve kaliteyi bir arada tutarak hizmet vermesine bağlı olmaktadır. En kaliteli sineklik satışları ile evleri hem korumayı hem de güzelleştirmeyi amaçlayarak hizmet vermektedir.

 Kaliteli Sinekliğin Tek Adresi

 25 yılı süredir; perakende sineklik üretimi ve uygulaması yaparak sektörel tecrübesi yüksek, profesyonel ekibe sahip sineklik üretim merkezi mevcut olmaktadır. Em-SA sineklik firması en uygun fiyatları ile 2021 sineklik fiyatları arasında kaliteli ucuzluk hizmet anlayışı ile farkındalık yaratmaktadır. Beylikdüzü ilçesinde yer alan imalatı ile tüm İstanbul bölgesine sineklik hizmeti vermektedir.

 Sineklik Nedir?

 Sineklik, pencere, balkon veya bahçe kapısı gibi açılıp kapanma özelliğine sahip olan ve mekanların havalandırılması sırasında açıkta kalan alanlardan, uçarak veya yürüyerek giren haşerelerin ve böceklerin hatta bahçe kapısından diğer hayvanların içeri girmesini engelleyen bir üründür. Aynı zamanda birçok çalışma şekline sahip olan ürünlere verilen genel addır. Renk ve malzeme kullanımı bakımından da seçeneklere sahiptir. Kullanıcılara oldukça kolaylık sağlamaktadır. Em-SA sineklik tarafından üretilen tüm sineklikler yerli malıdır. Sineklik üretiminde kullanılan tüm malzemeler ve tül son kalite olmakta olup uzun yıllar kullanıma sahiptir. Ayrıca Em-SA sineklik tarafından satın alınan tüm sineklikler üretici firma tarafından 2 yıl garantilidir.

 Deneyimli Çalışanları Kaliteli İşçilik

 Uzman ve konusunda deneyimli kadrosu ile uzun yıllardır sürdürdüğü hizmetler, müşterilerinin güveni ile hala devam etmektedir. Aradığınız kaliteyi ve korumayı bir araya getirdiği ürünleri sayesinde bulacağınızı garanti etmektedir. Her zaman sektörde lider olmanın gayreti içinde olmaktadır. Bu anlayışla perakende satış sektöründe hizmet vermektedir. En uygun fiyatları ile 2021 sineklik fiyatları arasında ekonomik fiyatlar ile satışlar yapmaktadır.

 .

 Sineklik Modelleri

l Pileli Sineklik: Kapı ve pencerelere uyumlu modeldir. Yatay ve dikey olarak iki modeli bulunmaktadır.

l Sürme Sineklik: Sürme sineklik modeli ray üzerinde 1-2-4-6 ve 8 kanat olarak uygulama yapılabilmektedir. Bu sistem sineklik modeline kediler için çelik tül uygulanabilir.

l Menteşeli Sineklik: Kapılarda ve çok geniş olan pencerelerde kullanılması gereken profildir.

l İçten Takma Sineklik Modeli

l Kedi Sinekliği ile tüm evlere ve işyerlerine uygun sineklik modelleri mevcuttur.

Yazıya Yorum Yap

All fields marked with an asterisk (*) are required