akordiyon-sineklik

Akordiyon Sineklik

Pileli ve sürgülü sineklik ile aynı şekilde çalışır. Diğer adı pileli sinekliktir. Açılıp kapandığında bir akordeon gibi göründüğü için bu isim verilmiştir. Yer açısından tasarruf olan bir modelidir. Küçük odalar ve dar balkonlar da akordiyon sineklik modeli tercih edilmektedir. Sineklik fiyatları çok pahalı değildir.

 Bu sineklik sisteminde herhangi bir mekanizma, kumanda vs. yoktur. Tül kısmı katlanabilir özellikte olmaktadır. Tül katlandığı zaman kendi yerinde toplanır. Yağış, pis ve tozdan etkilenme görülmez. Diğer sineklik modellerinin yetersiz kaldığı yerde bu sineklik modeli tercih edilir.

 Pileli Sineklik

 

 Gelişen teknoloji ile birlikte ortaya çıkan bir sineklik modelidir. Son dönemlerde oldukça popüler ve sık tercih edilmeye başlanmıştır. Estetik görüntüsü ile de dikkat çekmektedir.

 Sürgülü Pileli Sineklik Nedir?

 Pileli sineklik modelinin çeşitleri arasında bulunur. Diğer sinekliklere göre daha kolay açılıp kapanır. Pileli sinekliklerin birçok farklı modelini görmek mümkündür. En çok kullanılan modeller arasında akordiyon sineklik, pileli sineklik ve sürgülü sineklik bulunur.

 Her cama uygun sineklik modelleri bulunmaktadır. Ev, bahçe, ofis, kafe gibi alanlarda tercih edilen sineklikler mevcuttur.

 Pileli model sineklik kullanımı oldukça fazladır. Tercih edilmesinin sebebi ise kullanım açısından kolaylık sağlamasıdır. Öncelikle camların ölçüsü alınır. Daha sonra üretime başlanır.

 Sinek, kelebek diğer böceklerin içeri girmesini engeller. Girişi engellemek adını cam ile doğru orantı da ölçülerin alınması gerekir. Herhangi bir boşluk oluşturulmadan sinekliğin takılması gerekir.

sineklik-uzmani

 KULLANIMI NASIL OLUR?

En kullanışlı ve basit bir modeldir.

 Alan işgali yapmaz.

Kalın olması nedeniyle hava koşullarından etkilenmez.

İki duvar arasında bile uygulanır.

Havalandırma sorunu yaşanmaz.

Temizleme yaparken duru bir su yeterli olacaktır.

Bastırarak değil tampon hareketler yaparak temizleyin.

Pileli Sineklik Fiyatları

 Net bir fiyat için cam ölçümlerinizin alınmış olması gerekir. Standart üstü bir fiyat verilmez. Verilen profesyonel hizmet ile fiyat konusunda sıkıntı yaşamazsınız. Ortalama bir fiyat verilecek olursa:

Pileli çift kanat kapı sineklik modeli: 400 TL olmaktadır.

Pileli kapı sinekliği modeli: 275 TL fiyat verilir.

Pileli pencere sineklik modeli: 175 TL olmaktadır.

Sürgülü kapı sineklik modeli: 400 TL olmaktadır.

Sürgülü pencere sineklik modeli: 250 TL şeklinde fiyat belirlenir.

Yazıya Yorum Yap

All fields marked with an asterisk (*) are required