hadimkoy-sineklik

Hadımköy Sineklik

1995 yılından itibaren sineklik üretimi devam etmektedir. Kısa sürede kendini geliştirerek yoğun bir talep görmüştür. Yurt dışında da tanınmış bir şirket haline gelmiştir. Tüm ilçeler ve Hadımköy sineklik semti de dahi olmak üzere her bölgeye hizmet verilmektedir.

 İmalat ve montaj işlemlerinde özel ve kaliteli ekipmanlara sahiptir. Bütün işlerimiz profesyonel kişiler tarafından yapılmaktadır. Sineklik kullanım alanları isteğe göre değişiklik göstermektedir. İstenilen ve uygun görülen sineklik modeli uygulanır.

 Hadımköy Sineklik İmalatı

Hadımköy tüm hizmetler ile 7/24 sizinle birlikte olmaktadır. Pimapen pencere, kapı, balkon kapısı gibi yerlerde kullanılan sineklik modelleri üretilir. Sineklik sistem ölçü ve tamirat işi yerinde gerçekleşir. Alanında uzman kişiler, Hadımköy sineklik ve çevresine hızlı servis yapmaktadır.

Pliseli sineklik, sürme sineklik olmak üzere imalat ve montaj yapılmaktadır. İmalat için ise ücretsiz hizmet sağlanarak ölçü alınır ve işlemlere başlanır. Sineklik hakkında en doğru bilgiye ulaşmanız ekip arkadaşlarımız tarafından sağlanacaktır.

 Hadımköy Sineklik Tamir Yapımı

Ekip arkadaşlarımız tarafında sineklik modeli her ne olursa olsun tamiri yapılmaktadır. Menteşe tamiri, yırtılan sineklik gibi problemler ile karşılaşırsanız değişim yapılmaktadır.

Sineklik tülleri diğer türlerden farklıdır ve daha dayanıklıdır. Genel olarak yırtılma problemlerinin sebebi uzun süreli kullanım olmaktadır. Eğer temizlemek için çamaşır suyu ve deterjan kullanırsanız bu durumda sinekliğin yıpranmasına sebep olacaktır.

Sineklik Menteşe Tamiri Yapımı

Sinekliklerde bulunan menteşeler plastik olmaktadır. Sıcak ve soğuk havaya maruz kalan plastik kısım zaman içinde yıpranır. Bu durumda sineklikte sertleşme yapar ve açıp kapanırken aşınmasına sebep olur. Menteşe kırılır. Değişimi ise sizi korkutmasın. Sinekliği yıldız tornavida ile yerinden sökün. Daha sonra yeni menteşeleri aynı yere gelecek şekilde takın.

Sineklikte karşılaşılan diğer bir problem ise alüminyum yamulmasıdır. Sinekliğin profil kısmında eğilme ve bükülme olabilir. Zarar görmüş olan sineklik profillerinin değişimi Hadımköy sineklik tarafından yapılmaktadır.

Pileli Sineklik

Pileli sineklik pencere ve kapılarda kullanılabilir. Sineklik modelleri arasında en çok önce çıkan ve uzun ömürlü olan modeldir. Pileli ipleri bulunmaktadır. Bu ipler sayesinde sağa ve sola hareket sağlanır. Cam gibi tüm kapı ve pencerelerde kullanma imkanınız bulunur. Genişlik en fazla 130 cm olan alanlarda kullanılabilir. Pileli sineklik kullanıcılarına avantaj sunmaktadır. Bunlar:

Modern bir tasarım sunar: Polyester kumaş ağırlıklı üretimi sağlanır. Yırtılma ve herhangi bir kopmaya karşı ipler sağlam bir şekilde üretilmiştir. Kapı ve pencerelerinizde şık bir görüntüsü ile dikkat çekmektedir. İstediğiniz renk seçenekleri ile üretilmektedir. Paslanmaz alüminyum kullanımı sağlanmıştır.

Fonksiyonel kullanım sunar: İpler sayesinde hareket eden sineklik modeli, istenilen yerde durma özelliğine de sahiptir. Böylece istediğiniz aralıkta açık bırakabilirsiniz. Özellikle temizlik yaparken bu durum işinizi kolaylaştıracaktır.

Alan tasarrufu sağlar: Genellikle kapı ve pencereler için tercih edilen bir model olmuştur. Açık halde monte edildiği yer kadar alan kaplamaktadır. Kapılı haldeyken ise çerçevesini içine toplamaktadır. Böylece daha küçük bir görüntü ve alan sağlar.

Uzun ömürlü olması: Kullanılan malzemelerin tümü paslanmaz malzemelerden tercih edilmiştir. İplerin kopma ve darbelere karşı dayanıklı olması kaliteyi arttırmaktadır. Ayrıca istediğiniz yere kadar açmanız ise sinekliğin bozulmasına engel olmaz.

Hava sirkülasyonu: Havalandırmak için genellikle cam ve kapıları açarız. Ufak delikli bir biçimde üretilen sineklik modeli hava akışını sağlamaktadır. Böylece temiz havayı da içeri almış olursunuz.

Çerçevesi alüminyum olduğu için paslanmaz.

Tül kendi imalatımız olan fiberglas tül olmaktadır.

Plastikler 1. Sınıf kalitede üretilmiştir.

Kullanılan ip paraşüt ipidir.

4 vida ile basit şekilde sizler de monte edebilirsiniz.

2 yıl garantilidir.

Özel istek renkler verdiğiniz siparişler 7 gün içinde tamamlanır.

Sürme Sineklik Modeli

Dar ve yer açısından sıkıntı oluşturan alanlar için tasarlanmış bir modeldir. Diğer adı ise sürgülü sineklik olarak geçmektedir. İstenilen model ve ölçüde üretim sağlanmaktadır. Sürme sineklik modelinde geniş ve sağlam olan alüminyum tercih edilmektedir. Görüntü kirliği oluşturmaması adına en güzel şekilde üretimi sağlanır.

Diğer sineklikler ile karşılaştırıldığında birçok avantajı bulunmaktadır. Sineklik modeli sahip olduğu sistem kanat profili, orta kayıt profili ve ray profilinden oluşur. Üretim amacına uygun olarak çift kanatlı düzeneği bulunur. Malzemeler geniş kullanıldığı için estetik görüntüye önem verilir.

Sürme sineklik modelini temizlemek çok kolay ve pratiktir. Duru su ile yıkamanız tavsiye edilir. Soğuk hava şartlarında ise dilediğiniz gibi kaldırabilirsiniz. Deterjan kullanmayınız. Bu durum diğer sineklikler içinde geçerli olup sineklik ömrünü kısaltır.

 Sineklik talimatları önemlidir. Lütfen okuyunuz. Çünkü bazı firmalar yıkamayı tavsiye etmez. Üründen ürüne değişiklik gösterir.

Kullanma şeklinize bağlı olarak sineklik ömürleri farklılık gösterir. Fakat ortalama 7 ile 10 senedir. Tül de yırtılma veya eskime gibi durumlarda sadece tül değişikliği yapılmaktadır. Evcil hayvanınız var ise çelik tül uygulanır.

Çerçevesi tamamen alüminyumdur ve paslanmaz.

Tül fiberglas olup kendi üretimimizdir.

Contalar 1. Sınıf kalite malzemeden üretilmiştir.

Plastik aksesuarları orijinaldir.

1 sabit ve 1 çalışan tüm kapı, pencerelere uygulanır.

Pencerenizin daha şık görünmesini sağlar.

Kullanım Detayları Nelerdir?

Pencere ve kapıya uygun özel olarak geliştirilmiş bir sistemdir. Hem görünüş hem de kolaylık açısından sıkça tercih edilen model olmuştur. Balkon kapılarında tercih edilme oranı daha yüksektir. Sinekliğin montajında ise yetkin kişiler tarafından yapılması doğru olacaktır. Takılacağı kapı, pencere gibi alanlara dışarıdan monte edilir.

Yazıya Yorum Yap

All fields marked with an asterisk (*) are required