bahcesehir-sineklik-modelleri

Bahçeşehir Sineklik Modelleri

Bahçeşehir Sineklik

Em-SA sineklik firması kurulduğu ilk günden itibaren güven ve kaliteyi bir arada tutarak hizmet vermektedir. Satışa sunduğu tüm ürünlerin imalatı sırasında en kaliteli malzemeler kullanılmakta olup uzun yıllar kullanmaya ve kullanım kolaylığı sağlamakta çaba sarf etmiştir. Kaliteli ve ekonomik fiyatları ile müşterilerini buluşturmaya devam eden Bahçeşehir sineklik uzun yıllar hizmetlerine devam edecektir.

emsa-iletisim

Güvenilir Hizmetin Adresi

 

Em-SA Sineklik olarak 25 yıllık tecrübesi ile sektörde sineklik ürünlerinde öncü ve yenilikçi firma olmayı başarmıştır. Sürekli çalışma sistemini, ürün kalitesini ve servis ağını genişletip yenileyen kurumsal sineklik üreticisi olarak Bahçeşehir sineklik olarak hizmet vermeye devam etmektedir.

Ürünler, en iyi malzemelerle yapılmış olup her türlü sineklik çeşidi üretilmektedir. Ürettiği modeller arasında sürme, pileli, menteşeli, içten takma, kedi sinekliği ve zip perde modellerimiz mevcuttur.

 

Em-SA Sineklik

 

Uzman ve konusunda deneyimli kadrosu ile uzun yıllardır sürdürdüğü hizmetler, müşterilerinin güveni ile halen devam etmektedir. Aradığınız kaliteyi ve korumayı b ürünleri sayesinde bulacağınızı garanti etmektedir. Her zaman sektörde lider olmak için gayret göstemektedir. Bu anlayışla perakende satış sektöründe hizmet vermektedir.

 

bahçeşehir sineklik fiyatları olarak aradığınız ürün hakkında bilgi almak için bizi her zaman firmayı arayabilirsiniz. Mail adresinden ulaşabilir, iletişim formundan mesajınızı gönderebilirsiniz.

surme-sineklik

Geçmişten günümüze kadar amacı sineklik sektöründe kaliteli ürünler sunmaktır. Müşterilerinin sineklik ihtiyacını karşılayacak he türlü çeşitte sineklik ihtiyacını üreterek satışa sunmaktadır. Ayrıca her şehir ve ilde sineklik bayilikleri ile hizmet vermekte olup ürettiği tüm ürünleri bayiliklerine ulaştırmaktadır. Kaliteli ucuzluktan her vatandaşın yararlanması hizmet anlayışı ile yoluna devam eden Em-SA sineklik firması bu amaçla aralıksız çalışmaya ve üretmeye devam etmektedir. Her çeşit için Bahçeşehir sineklik firmasından yardım alabilirsiniz.

 

Sineklik İçin En Kaliteli Adres

 

Sineklik üretimini kendi tesisinde her türlü teknolojik araçlar kullanılarak yapmaktadır. Üretimde kullandığı alüminyum paslanmaz profil, ve benzeri ürünleri kaliteli ürünlere dönüştürmektedir. Sinekliğin en önemli unsuru olan tülü hammaddeden kendisi üretmektedir. Em-Sa Sineklik olarak kendi markasını üretmenin haklı gururunu yaşayan firma, hissettiği bu gururun hakkını üretimleri ile vermektedir.

sineklik-sistemleri

Sineklik Ürününün Özellikleri Nelerdir?

 

Sineklik etrafında paslanmaz alüminyum kullanılmaktadır.

 

Tarafımızdan satın alınan tüm sineklikler 2 yıl garantilidir.

 

Kullanılan tüm malzemeler yerli malı olmaktadır.

 

Plastik tüm ürünler orijinal ham maddeden oluşmaktadır.

 

Tüm pencere ve kapılar ile uyumlu olarak üretilmektedir.

 

Pencerenize şık bir görünüm katmaktadır.

 

Özel boyalı siparişler alınır ve 7 gün içerisinde hazır hale gelir.

 

Standart renkte olan sineklik sistemleri stoğu bulunmaktadır.

 

Basit şekilde monte edilecek şekilde tasarlanır.

 

Sineklik Neden Gereklidir?

 

Sineklik özellikle yaz aylarında oldukça tercih edilen bir üründür. Sineklerden korunmanın, evcil hayvanları pencerelerden korumanın en önemli ve en pratik yolu sineklik kullanımıdır. Sadece sineklerden değil diğer zararlı haşerelerden korumakta olan bir üründür. Sinekliğin kalitesi oldukça önemlidir. Kaliteli olmayan sinekliklerin tül perdeleri kolayca yırtılır ürünlerden olmaktadır. Sineklik tercihi için en doğru adres sineklik firmasıdır.

sineklik-model

Sineklik Çeşitleri

 

Pileli Sineklik: ​​​​​​Pileli sineklik ürünü tay şekilde çalışan modelidir. Pencere ve kapılarda kullanılabilir. Pileli Sineklik ürünlerinin dikey olarak çalışan modeli de mevcuttur. Küçük pencere ve teras pencerelerinde kullanılabilir. Yatay ile dikey arasındaki tek fark çalışma sistemidir. Kullanılan her aksesuarı aynıdır. Yatay daha uzun ömürlü olarak tavsiye edilmektedir. Pencere ve kapılarda kullanılan sineklik modelleri çeşitlilik gösterir. Son zamanlarda talebi artan pileli sineklik modelleri, çok kullanışlı ve tercih edilen bir modeldir. Güvenlik açısından da doğrudan içeriye girebilecek yabancı maddelerden ve etkilerden bulunulan yeri korumaktadır. Pileli sinekliklerde kullanılan malzemeler ve polyester tül yağmur suyuna karşı da korumalıdır.

 

Sürme Sineklik: Evde kedi besleyenler için çok tercih edilen bir üründür. Dar ve yer açısından sıkıntılı olan mekanlar için tasarlanmış olan sineklik türüdür. Sineklik çerçeveleri uzun ömürlü malzemelerden yapılmakla birlikte orta kısımlarında yer alan tül malzemenin ömrü ziyadesiyle kısadır. Bundan dolayı, tül zarar gördüğünde değiştirilerek sinekliğin ömrünün uzatılması tasarruflu olacağı uzman çalışanları tarafından tavsiye edilmektedir.

 

Menteşeli Sineklik: Geniş olan pencerelerde kullanılması gereken sineklik çeşididir.

 

Menteşe Sineklik Nasıl Temizlenir?

 

Temizlik yönünden menteşe sinekliklerin diğer sineklik modellerine kıyasla daha kolay temizlenen bir yapısı vardır. Bir sünger veya bez yardımı ile çok fazla bastırmayan kaçınarak temizliğinin sağlanması mümkün olduğu gibi üzerine su tutarak da temizleme işlemi gerçekleşmiş olur. Kapıya takılan sineklikler aynı zamanda bilhassa tek katlı evlerde yazın havalandırmak için bahçe kapısı açıldığında herhangi bir hayvanın eve girmesine de mani olur.

 

Sineklik üretiminde kullanılan malzemelere oldukça önem vererek işlemler gerçekleşmektedir. Sineklik konusunda öncü firma olan bahçeşehir sineklik firması müşteri memnuniyetini ön planda tutarak sunduğu hizmetleri ile farkındalık yaratmaktadır. Her türlü konu ve sorulara uzman kadro ile cevap verilmektedir. Alnında deneyimli çalışanları ile evlere ve mekana uygun sineklik tercihi yapmada yardımcı olan esenyurt bahçeşehir sineklik ayrıca istenildiği takdirde sineklik montajı işlemi de gerçekleşmektedir.

 

Sineklik takılmadan önce alanda inceleme yapılıp plan hazırlanır. Olana göre ücreti müşteriye sunar. Anlaşmaya varılması halinde sineklik teslimi gerçekleşir. Ayrıca sineklik fiyatları çeşidine, boyutuna ve ölçüsüne göre değişkenlik göstermektedir. Kolaylığın, güvenirliğin ve kalitenin öncelik verildiği bahçeşehir sineklik firması başarılarını artırarak yoluna devam etmekte ve her geçen gün hedeflerine ulaşmak için bir adım daha atmaktadır.

 

 

 

Yazıya Yorum Yap

All fields marked with an asterisk (*) are required