pencere-sineklik

Pencere Sineklik

Evin doğal havalandırmaları olan kapı ve pencerelerimizin, dışardan gelecek farklı düşünmek için büyük yardımcı sinekliklerdir.

 

Kullanım alanı ve boyuta göre farklı tipte pencere için sineklik çeşitlerimiz hakkında bilgi almak için okumaya devam edin.

 

İçten Takma Pileli Sineklik

 

Kullanımı şık ve kolay olan, içten takılan bir pileli sineklik sistemidir. Panjur ve korkuluk olan pencerelerle uyumlu üretilmiştir. Kolay kolay takıp çıkarmak mümkündür.

 

Çerçeve içinde alüminyumdur bu da paslanma sorunu yaşamayacağınız iş gelir. Üründe kullanılan tül ise fiberglass malzemedir ve firmamımızın üretimidir. Bu pencere için sineklik ona uygundur.

 

Pileli sineklik modelleri, hem kullanım hem de montaj kolaylık elde edilebilir ürünlerdir. Pileli sineklik, mekânda pencere için çok fazla alan işgal etmez, küçük ve dar alanlar için tercih edilebilir. Eksik takım, pencere için sineklik olarak tercih edilebilecek bir üründür.

 

İçten Takma Sabit Sineklik

 

Sadece içerden takılabilme özelliği menteşeli bir profil mekanizmasına sahip bir sinekliktir. Ürünü pencereye takmak ve çıkarmak oldukça kolaydır. Ürün her türlü kapı ve pencere ile uyumludur. Tırnaklı sistemi sayesinde takıp çıkarırken vidalama gerektirmez.

 

Ürünün çerçeve ve tül cezalandırılacak tüm malzemeler 1.sınıf kalitede olduğu için uzun ömürlü kullanım bir sağlar. Ürünlerimizin hepsi 2 yıl garanti kapsamı içerisindedir.

 

Sürme Sineklik

 

Kullanım alanı genellikle geniş kapı ve pencereler olan bu sistem ray üzerinde kanat şeklinde çalışır. Kanat sayısı 1-2-4-6-8 şeklinde tercihe göre değişiklik gösterebilir. Ürün yapım yaklaşık olarak 15 dakika sürer. Ürünün profil genişliği 20×40 mm şeklindedir. Ürün çerçevesi alüminyum malzemeden üretilmiştir. Ayrıca tül fiberglas malzeme ve kendi üretimimizdir.

 

Sürme sineklik kullanım dışı dar alanlar için mükemmel bir tercihtir. Sinekli açılımı için ekstra alana gerek yoktur. Sineklik, tekerlek rulmanları üzerinde hareket ederken aynı zamanda çift servis düzeneği içeriye içeriye herhangi bir haşerenin girmesini sağlar.

 

Geniş yüzeylerde tercih edilen bu sistemde dikkat edilmesi gereken tek unsur tülüdür. Her ne kadar sizin için kalite standartlarımızı en üstte tutsak da geniş yüzeylerde tüllerin zarar görmesi çok daha olası. Bu yüzden gören tüller kalitesi kullanım için değiştirilmeli. Ve kış ayları çıkarılıp iç mekânda muhafaza edilmelidir.

 

1 Comment

  1. işlerinde profesyonel em-sa sineklik denildiğinde akıla kedi sinekliği geliyor bu işi çok iyi yapıyorlar harikalar.

Yazıya Yorum Yap

All fields marked with an asterisk (*) are required