beylikduzu-sineklik

Beylikdüzü Sineklik

Beylikdüzü Sineklik Fiyatları

Günümüzde birçok hastalığa sebep olan mikropları taşıması sebebiyle sivrisinekle mücadelede en etkin yöntem sineklik kullanımıdır. Sineklik 25 yıldır sektörde hizmet vermektedir. Sunduğu tüm hizmetlerde kalite ve güvene öncelik vermektedir. Sineklik olarak üretimini yaptığı tüm ürünler, kullanışlı ve uzun ömürlü olmaktadır. Sektöre girdiği ilk günden beri işini doğru yaparak müşterilerinin güvenini kazanmıştır. Müşteri memnuniyeti ve işindeki ustalığı herkes tarafından görülmesi öncelikleri arasında yer alır. Müşterilere en iyi hizmeti vermenin çabası içerisinde olmaktadır. Kaliteli ve uygun fiyatlar ile kapınıza kadar gelen sineklik modellerini Beylikdüzü sineklik tarafından temin edebilirsiniz.

sineklik-uzmani

 Yılların Kalitesi Em-SA Sineklik

Pimapen bayisi olarak sürdürdüğü çalışmaları ile doğru sinekliği taktırmanın avantajlarını yaşatmaktadır. Her zaman dürüst ve güvenilir ekipleri ile müşterilerinin sorunlarına çözüm bulabilir, müşterinin aradığı ürünü gönül rahatlığı ile temin etmektedir. Ürünler, en iyi malzemelerle yapılmış olup Beylikdüzü sineklik tarafından her türlü sineklik çeşidi üretilmektedir. Ürettiği modeller arasında sürme, pileli, menteşeli, içten takma, kedi sinekliği ve zip perde modelleri

 mevcuttur.

 Uzman Kadro Deneyimli Hizmet

 Uzman ve konusunda deneyimli kadrosu ile yıllardır sürdürdüğü hizmetler, müşterilerinin güveni ile halen devam etmektedir. Aranılan kaliteyi ve korumayı ürünleri sayesinde garanti etmektedir. Her zaman sektörde lider olmanın gayreti içinde yer almaktadır. Bu anlayışla perakende satış sektöründe hizmet vermektedir.

 EM-SA Sineklik Firması

 Em-SA sineklik firmasına ait tüm ürünler kendi tesisinde her türlü teknolojik araçlar kullanılarak yapılmaktadır. Üretimde kullandığı alüminyum paslanmaz ve benzeri ürünler kaliteli olarak dönüşüm yapılmaktadır. Sinekliğin en önemli unsuru olan tülü firma tarafından üretilmektedir.

sineklik-profili

 Geleceğe Işık Tutan Firma Em-SA Sineklik

Sineklik firmasının amacı sektöründe kaliteli ürünler sunmaktır. Sineklik ihtiyacını en uygun modeller ve fırsatlarla temin etmek için çalışmaktadır. Ürünler hem fiyat olarak uygun hem de müşterilere hitap edecek görünümdedir. İstediğiniz ebatlarda ve ölçülerde yapılan sineklik modellerimizle evinizde konfor sağlamaktadır.

Sineklik olarak kaliteli sineklik üretmenin ve işini doğru yapmanın bilincinde olarakt hareket etmektedir. Zamanla oluşabilecek sorunlar ya da ekonomik koşullara hazırlıklı olarak üretim yapılmaktadır.

 Sunduğu Hizmetler ve Ürünler

l Pileli Sineklik

l Sürme Sineklik

l 17×25 Menteşeli Sineklik: Kış aylarında sineklik kullanma ihtiyacı en alt seviyeye indiği için sinekliği basit bir hareketle menteşelerinden yukarı kaldırıp yerinden sökerek kaldırma imkanı sunarak kullanıcılara kolaylık sağlayan bir ürün olmaktadır.

l 17×42 Menteşeli Sineklik. Sadece sineklik firması tarafından üretilmekte ve stoğu bulunmaktadır.

l İçten Takma Sineklik

l Kedi Sinekliği

l Zip Perde her eve ve ihtiyaca uygun sineklik çeşitleri bulunmaktadır.

 

Sineklik Çeşitleri

l Sineklik çerçevesi alüminyum olmaktadır. Paslanma yaşanmaz.

l Tül; tamamen Em-SA sineklik tarafından üretilmiş olan fiberglass tül olmaktadır.

l Plastik aksesuarlar 1. sınıf orjinal ham maddeden üretilmektedir.

l Tüm pencere ve kapılar ile uyumludur.

l  Vida ile basit şekilde monte edebilme rahatlığı ve kolaylığı sağlamaktadır.

l Pencerelere sık bir görünüm katmaktadır.

l Tamamen yerli üretim ve yerli sermaye özelliği taşımaktadır.

l Ürün 2 yıl garantilidir.

l Standart renkler ile hizmet sunulmaktadır.

l Özel boyalı siparişlee ise 7 iş günü içerisinde teslim edilmektedir.

l Olası tül yırtılma ya da diğer olumsuz durumlar dolayısı durumunda sadece tülü değişebilme imkanı sunmaktadır. Kış aylarında sökerek içeri alındığında daha uzun yıllar kullanım yararı sağlamaktadır.

l Genelde geniş pencerelerde ve geniş kapılarda sürme sineklik tercih edilmektedir.

l Uzman çalışanlar müşterilerine evlerine pencerelerine uygun sinekli hakkında gerekli bilgi ve tavsiyelerini sunmaktadır.

l 17×42 Profil kalın sineklik profilidir. Kapılarda ve çok geniş olan pencerelerde kullanılması gereken profildir. Gerekli rahatlığı sağlamaktadır.

 

Sineklik Kullanımı Neden Gereklidir?

 Sineklik fayda itibari ile çevreci ve kullanışlı olması yönleri ile öne çıkmaktadır. Dışarıdan gelen zararlı toz ve sineklerden korumanın en faydalı yolu sineklik kullanımıdır. Ayrıca evcil hayvanlar ile yaşayan kişilerin camdan kedilerini korumak için sineklik koruyucu bir ürün olmaktadır. Sineklik dışında bu amaç için kullanılan hiçbir ürün sineklik kadar doğal ve çevreci olmamakla beraber aynı zamanda bu yönüyle sineklikler aslında sadece sineklere karşı değil diğer haşere ve böceklere karşı da koruyan aletler olma özelliğini taşımaktadır. Bu çok yönlü kullanımından dolayı sineklik oldukça fazla tercih edilen ürünler arasında yer almaktadır. Sinekliklerin de çeşitleri mevcuttur.

Alttaki videomuzda kendi sinekliğinizi, kendiniz takabilmeniz için açıklayıcı bir animasyon video yaptık. Bizden demonte alıp, kendiniz takın. Yarı yarıya kazançlı olun. 

Tüm Ürün ve Hizmetleri ile Beylikdüzü Sineklik Firması

 Türkiye’deki tüm tüketicilere sineklik modellerini ulaştırmakta olan beylikdüzü sineklik firması kaliteli ucuzluğu kullanmak herkesin hakkıdır anlayışı ile garantili ve güvenilir satışlar yapmaktadır. Bunu sağlamak için işini en iyi şekilde yaparak, geleceğe güvenle bakan Beylikdüzü sineklik uzun yıllar hizmet vermeye devam edecektir. . Daha uzun yıllar müşterilerine hizmet vermek gayesi kaliteli hizmetler ve ürünler üretmeye hiç ara vermeden devam etmektedir.

Beylikdüzü Sineklik firmasını gönül rahatlığı ile tercih etmekten ufacık şüpheniz olmasın. Aklınıza takılan her türlü konu ve sorularınıza cevap ve bilgiyi uzman kadro tarafından verilmektedir. Evlerinizi güzelleştirmek, korumak ve uzun yıllar muhafazalı ve sağlam sineklik temini için Em-SA Sineklik firması doğru tercih olacaktır. Sineklik siparişi alındıktan hemen sonra en hızlı şekilde evlere teslimat ve sineklik takımı gerçekleşmektedir. Güler yüzlü ve hoş görülü hizmet anlayışı ile mesleğini seven ve özenle yerine getiren çalışanları ile Beylikdüzü Sineklik firması sektörde farkındalık yaratmaya devam etmektedir.

Yazıya Yorum Yap

All fields marked with an asterisk (*) are required