catalca-sineklik

Çatalca Sineklik

Çatalca Sineklik

Sineklik, Türkiye’deki birçok evde uzun zamandır kullanılan bir malzeme olmuştur. Evler için birçok avantaj sunarlar ve özellikle ormanlık alanda bulunan evler için iyi bir seçenektir. Böceklerin ve sineklerin evinize girmesini önlemek için tasarlanmış birkaç farklı pencere kaplaması modelleri bulunmaktadır. Aynı zamanda kapı kaplaması seçenekleri de mevcuttur. Emsa evlerinizi sinek, sivrisine ve türlü böceklerden korumak için en iyi sineklik modellerini üretmektedir.

 Neden Bir Sineklik Kullanmalısınız?

 Sineklik kullanmanın ana işlevi, sivrisinekler, sinekler ve ev haşereleri de dahil olmak üzere haşereleri dışarıda tutmaktır. Daha yaygın oldukları sıcak aylarda özellikle yararlıdırlar. Sineklikler, insanları böcekler ve sivrisinek, ve onların getirdiği sıtma gibi hastalıklar dahil olmak üzere birçok şeyden korumak için kullanılır.

 Sinekler ve böceklerin erişimini durdurmak için tasarlanmış güçlü malzemelerden yapılmışlardır. Bu sinekliklerin türlü varyasyonları bulunmaktadır. Aynı zamanda hırsızlığa karşı dahi ek bir önlem sağlamaktadırlar.

 Sineklikler küçük çocukların ve bebeklerin güvenliği için de ek bir önlem olarak kullanılabilirler. Onların pencereden, balkondan sarkmasını engellemek için kapılarınıza ve pencerelerinize sineklik taktırabilirsiniz. Çocuklarınızın bu sayede izinsiz bir şekilde pencere ve balkona çıkmalarının önüne geçmiş olursunuz.

 Mıknatıslı Kapı Sinekliği

 Mıknatıslı kapı sinekliği, evinizi davetsiz misafirlerden korumanın bir başka yoludur. Kurulumu kolaydır ve hemen hemen her tür kapı için uyumlu bariyerler ile birlikte gelirler. Mıknatıslı kapı sinekliği, tipik olarak paslanmaz çelikten yapılır ve kapının dışına takılan manyetik bir şerit ile birlikte gelir. Yaklaşık on yıldır varlardır, ancak son zamanlarda popüler hale gelmişlerdir.

 Bu sineklik türünün bir dezavantajı, köpeklerin ve kedilerin kolayca içinden geçebilmesidir. Hal böyle olunca da mıknatıslı sineklik evcil hayvanlar için iyi bir seçenek değildir. Ancak yine de yüksek düzeyde koruma sağladıkları için kullanılabilirler. Uzun vadeli kullanım ömrüne sahiptirler.

 Doğru Sineklik Tercihi

 Sineklikler tüm ev sahipleri için olmazsa olmazlardandır. Sivrisineklerden ve diğer böceklerden de koruma sağlamaktadırlar. Ancak bir sineklik tercih ederken dikkat etmeniz gereken hususlar vardır. Bunlardan birisi de şeffaflıktır. Pencere veya balkonunuz için kullanacağınız sineklik şeffaf ve ışık geçirebilir olmasına dikkat edin.

 Emsa Sineklik manzaradan ödün vermeden sizi sivrisinek ve birçok haşereye karşı koruyacak sineklikler üretmektedir. Bu sineklikler sizin istediğiniz ölçülere göre hazırlanırlar. Oldukça ucuzdurlar ve profesyonel bir şekilde hazırlandıkları için uzun ömürlü olurlar. Emsa 25 yılı aşkın deneyimiyle birlikte yalnızca değil dünyada da kendisine yer edinmiş bir markadır. Çatalca sineklik hizmeti sağlayan firmayla sipariş ve detaylar için her zaman iletişime geçebilirsiniz.

Yazıya Yorum Yap

All fields marked with an asterisk (*) are required