esenyurt-sineklik-fiyatlari

Esenyurt Sineklik Fiyatları

Sineklik özellikle yaz aylarında oldukça fazla tercih edilen, hayat kurtarıcı bir özellik taşıyan üründür. Dışarıdan evin içine girecek tüm haşere ve böceklerin girmesini engelleyen, küçük delikler içerisinden hava girmesini sağlayarak faydalı bir ürün olmaktadır. Sineklik ne kadar kaliteli olursa daha fazla uzun yıllar kullanım sağlayarak maddi oluşacak zararların önüne geçer. Em-SA sineklik firması 25 yıldır ürettiği tüm sinekliklerde kaliteli malzeme ve kaliteli işçilik ile farkını ortaya koymuştur. Perakende satışları ile her ilçe ve bölgede sineklik ihtiyacını karşılayarak Esenyurt sineklik fiyatları arasında uygun fiyatları ve kaliteli hizmetleri ile yoluna devam etmektedir.

 ​​​​​​Kaliteli Sinekliğin Özellikleri Nelerdir?

 Sinekliğin kaliteli olması oldukça önemlidir. Sineklik üretiminde kullanılan malzemeler son kalite olmalıdır. Kullanılan tül Kaliteli ve sağlam olmalı ve uzun yıllar kullanıma uygun olmalıdır. Em-SA sineklik firması kaliteli ucuzluk hizmet anlayışı ile müşterilerine en iyi sineklik üretimi yaparak satışa sunmaktadır. Esenyurt sineklik fiyatları arasında en ekonomik fiyatları ile her eve ve cebe uygun hizmetler sunmaktadır.

 25 Yıllık Tecrübe Em-SA Sineklik Firması

 Sineklik firması güven ve kaliteyi bir arada tutarak hizmet sunmaya başlamış ve devam etmiştir. Tüm sineklikler ve sineklikte kullanılan tüller kendi üretim tesisinde üretilmekte olup titizlikle müşterilerine satışa hazır hale getirilmektedir. Uzman kadro ve deneyimli çalışanları ile sevgi ve hoşgörü ile hizmet veren Em-SA sineklik müşteri memnuniyetini ön planda tutarak hizmet vermeyi birinci sırada tutmaktadır. Hizmet vermeye başladığı ilk günden itibaren kaliteli ucuzluk hizmet anlayışı ile sektörde lider firma olmaktadır. Kalitesi ile sineklik sektöründe farkındalık yaratmakta olup Esenyurt sineklik fiyatları arasında uygun fiyatları ile en çok tercih edilen firma arasında adını duyurmaktadır. Her ev ve tarza uygun sineklik çeşitleri ile müşterilerinin onayını alarak hız kesmeden hizmet vermeye devam etmektedir.

 Sineklik Modelleri

 Sineklik Modelleri üzerine uzmanlaşmış olan ekibi ile müşterilerine ve pencerelerine en uygun modeli belirtmektedir. Em-SA sineklik ve ürünlerine güvenerek kusursuz hizmet almanın farkını göreceğinizden emin olabilirsiniz. Firma o kadar iddialı olarak farkını ortaya koymaktadır. Ölçü ve keşife gelen ekibi sizlere numune ürün ve katalog da getirmektedir. İstanbul geneli hizmet sunan Em-SA Sineklik firması profesyonel ve güler yüzlü bir şekilde müşterileri ile ilgilenmektedir.

Pileli Sineklik

Menteşeli Sineklik

Sürme Sineklik

İçten Takma Sineklik

 Zip Perde

Kedi Sinekliği

Pileli Sineklik

 Pencere ve kapılarda kullanılan sineklik modelleri çeşitlilik göstermektedir. Son dönemlerde talebi artan pileli sineklik modelleri, çok kullanışlı ve tercih edilen bir model olmaktadır. Pencere ve kapı kenarlarına monte edilen model olan pileli sineklik, içeriye haşerelerin ve zararlı maddelerin girmesini önler. Monte yapılacak yerin ahşap veya başka bir model olması fark ettirmez. Pileli sineklik modelleri yüksek kaliteli alüminyumdan üretilirler.

 Pileli Sineklik ürünleri dikey ya da yatay olarak çalışan modeli mevcuttur. Küçük pencere ve teras pencerelerinde kullanılabilir sineklik modelidir. Dikey ile yatay arasındaki tek fark çalışma sistemi olmaktadır. Üretimlerinde kullanılan tüm aksesuarlar aynı olmaktadır. Yatay daha uzun ömürlü olan modeldir. Paslanmaz alüminyum olarak üretilmiştir.

 Pileli sineklik modelleri pencerelere monte edilerek içeriye sinek ve böcek gibi haşerelerin girmesini önler. Dışarıdan gelebilecek toz ve duman gibi maddelerin doğrudan içeri girmesini engelleyerek kullanım rahatlığı sağlar.

 Güvenlik açısından da doğrudan içeriye girebilecek yabancı maddelerden ve etkilerden, bulunulan yeri korur. Pileli sinekliklerde kullanılan malzemeler ve polyester tül yağmur suyuna karşı da koruyarak kullanıcısına oldukça fazla rahatlık sağlar.

 Sürme Sineklik

Dar ve ya yer açısından olan mekanlar için tasarlanmış olan sineklik türüdür. Sürme sineklik başka bir deyiş ile sürgülü sineklik sistemleri, yüksek olan kapı ve yeterli alana sahip olmayan kısımlarda kullanılmak amaçlı üretilmiştir. İsteğe göre ölçü, renk ve modellerde çeşitlilik göstermekte ve üretilmektedir. A tasarım veya kaydırmalı modelleri mevcuttur.

 Sürme sineklik sistemi, diğer sineklik sistemlerinden farklı olarak birçok avantaja sahiptir. Aynı zamanda bu model sineklik sisteminin sahip olduğu düzenek kanat profili, orta kayıt profili ve iki farklı ray profilinden meydana gelmektedir.

 Sürme sineklik sistemi, üretim amacına uygun olarak çift fırça düzeneği ile sinek ve diğer haşerelerin geçişine mani olmakla birlikte aynı zamanda sürme sinekliklerde geniş ve sağlam alüminyum düzenekler kullanılmakta ve bu sayede güzel görünüm katmaktadır.

 Sinekliğin Kullanım Ömrü Nasıl Uzatılır?

 Sinekliğin ömrünü uzatmanın yolları arasında, monte edildiği yerden sökerek, kış mevsimindeki etkilerden zarar görmeyeceği muhafazalı bir yere koymak faydalı olacaktır. Sinekliğin temizliği ise birçok sineklik sisteminde sökülerek su altına tutularak ya da yıkayarak yapılır. Sökülme özelliği bulunmayan sineklik modellerinde ise sünger veya bir bez yardımı ile fazla bastırıp yüzeyi zedelemeden temizliğinin yapılması gerekmektedir. Aynı zamanda temin edilen sineklik kullanılmaya başlamadan önce muhakkak kullanım talimatı okunmalı ve talimatlar dikkate alınmalıdır. Sinekliğin temizliği konusunda da talimatlar önemlidir. Çünkü bazı sinekliklerde ilgili firmanın yıkamayın talimatı olabilmektedir.

 Em-SA Sineklik

 Em-SA sineklik sektörde hizmet verdiği sürece müşterilerini kaliteli sineklikler ile buluşturmaya devam edecektir. Dileyen her müşterisine imalat tesisini ziyaret imkanı sunarak titizlikle üretim yaptığını göstermekten dolayı gurur yaşamaktadır. En kaliteli sineklik üretimini ve satışını Em-SA sineklik firmasının yaptığından ve gönül rahatlığı ile tercih etmenizden kuşkunuz olmasın.

Yazıya Yorum Yap

All fields marked with an asterisk (*) are required