gurpinar-sineklik

Gürpınar Sineklik

Gürpınar Sineklik Fiyatları

Em-SA sineklik firması 25 yıldır sektörde hizmet vermektedir. Kaliteli ve güvenilir hizmetleri ile müşterilerinin onayını almakta olup her geçen gün kapasitesini büyütmeye ve başarısını arttırmaya devam etmektedir. Her türlü sineklik ihtiyaçları için Gürpınar sineklik olarak hizmet vermektedir.

emsa-iletisim

 Kaliteli Sinekliğin Adresi

 Em-SA sineklik 25 Yılı aşkın süredir; perakende sineklik üretimi ve uygulaması yapan sektörel tecrübesi yüksek, profesyonel ekibe sahip sineklik üretim merkezi ile sineklik imalatı alanında tüm İstanbul bölgesine sineklik hizmeti vermektedir. Birçok ilçe ve şehirde bayiliği bulunan Em-SA sineklik firması kaliteli ürünleri Gürpınar sineklik ile müşterilerini buluşturmaktadır.

 Sineklik Siparişi Nasıl Alınır?

 Sineklik siparişi verildiğinde öncelikle sineklik takılan bölgede inceleme yapılır ve plan hazırlanır. Plana uygun bir ücret teklifi müşterilere sunulur. Müşteriden onay alındıktan sonra imalat merkezinde en kaliteli malzemeler ile sineklik hazırlanır ve eve teslim edilir. Eğer sineklik montajı yapılacak diye anlaşma yapıldı ise uzman kişiler tarafından sineklik montajı yapılır.

 Em-SA Sineklik Firması Sunulan Ürünler

l Pileli Sineklik: Gürpınar Sineklik ürünleri tay şekilde çalışan sineklik modelidir. Pencere ve kapılara uygun sineklik modeli olmaktadır.

l Sürme Sineklik: Sürme sineklik sistemi modeli kediler için çelik tül uygulanabilir şekilde hazırlanabilmektedir. Kullanılan tekerlek rulmanları demir olduğundan, uzun yıllar sorunsuz bir şekilde kullanabilir kalitede hazırlanır.

l Menteşeli Sineklik: Kapılarda ve çok geniş olan pencerelerde kullanılması gereken sineklik modelidir. Menteşeli sineklik modeli sadece Em-SA sineklik firması tarafından üretilmekte ve stoğu bulunmakta olan sineklik modelidir.

l İçten Takma Sineklik: Korkuluk ve panjur olan pencereler için üretilen sineklik modelidir. Şık bir tasarıma sahip olan içten takma pileli sineklik kolay bir kullanıma sahip olarak kullanıcılara pratiklik sağlamaktadır.

l Kedi Sinekliği: Gürpınar Sineklik modelinin tay şekilde çalışan modelidir. Pencere ve kapılarda kullanılarak kediler koruma özelliğine sahiptir.

 

Em-SA Sineklik Özellikleri Nelerdir?

l Sineklik çerçevesinin etrafı alüminyum olup paslanma gibi olumsuz durumlar yaşanmaz.

l Tül firma tarafından üretilmektedir.

l Plastik aksesuarlar birinci sınıf orjinal ham maddeden üretilmektedir.

l Kapı profili olduğundan esneme ve sarkma yapmazlar.

l Tüm kapı ve büyük pencereler ile uyumludur.

l Montajı çok basittir, dilediğinizde çıkarabilir yıkanabilir kolaylığı sağlamaktadır.

l Tamamen yerli üretim ve yerli sermaye olmaktadır.

l Ürün 2 yıl garantilidir.

Yazıya Yorum Yap

All fields marked with an asterisk (*) are required