trend-sineklik-modelleri

Yeni Nesil Trend Sineklik Modelleri

Sinek, sivrisinek ve böceklerden koruyan bir sistemdir. Sineklikteki amaç, bahar ve yaz aylarında sinek ve böceklerden kurtulmaktır. Kapı ve camlarınızı kapatmanıza yeni nesil trend sineklikler sayesinde gerek kalmayacaktır. Bu sistem tüm pencere ve kapı sistemleri için kullanılabilir. Gerek sineklik renkler gerek modelleri ile birçok seçenek sunulur.

 Özellikler bebek odalarında tercih edilir. Dış cephe, tüm cam ve kapılarda, isteğe göre iç kısımlara da yapılmaktadır. Pimapen, ahşap, alüminyum gibi sistemler kullanılır. Her sineklik kendi içerisinde ayrılır. Pencere sineklik, kapı sineklik, çift yönlü sineklik şeklinde üretim sağlanır.

 Pileli Sineklik:

 En kullanışlı ve en çok tercih edilen sineklik arasında yer alır. Diğer bir adı akordeon sineklik olarak da bilinir. Sineklik modellerinin yetersiz kaldığı alanda kurtarıcı gibidir. Uzun kullanım süresine sahiptir. Şık bir tasarım ve yer kaplamaz özelliği ile çok tercih edilir.

 Özellikle balkon kapıları ve Fransız balkonlar için kurtarıcıdır. Standart özelliği ile birçok renk sunmaktadır.

 ​​​​​​

l Ölçülerin alınması

l Tercih edilen malzemenin kalitesi

l Hazırlanma süreci

l Montaj ve satış işlemi sonrasında hizmet bunlara dikkat edilmesi gerekir.

 

Stor Sineklik :

 Özel yay sistemlerinden faydalanarak üretilmiştir. Yay içerisine saklanarak kendini kapatan bir üründür. Ömrü uzun süreli değildir bu nedenle çok tercih edilmez. Fakat kullanım alanına göre değişiklik gösterir.

 Herhangi bir kimyasal yapı içermez. Oldukça dayanıklı ve kendi kutusunda saklanabilir. Kış aylarında takıp çıkarmanıza gerek yoktur.

 Menteşeli Sineklik :

 Ekonomik ve temizliği kolay, kullanımı rahat bir üründür. Her türlü pencere ve kapıya uygundur. Giriş ve çıkış alanı fazla olan yerlerde, geniş alanlarda tercih edilir. Stor ve pileli sinekliklere göre daha uygundur. Hafifçe yukarı kaldırılarak kullanılır.

 Sürme Sineklik :

 Kullanım yeriniz dar ise bu sineklik türünü tercih etmeniz doğru olur.

 Kedi Sinekliği :

 Evcil hayvanlarınızı koruma adını yapılmış yeni nesil trend sineklikler arasındadır. Kedilerin camdan düşüp yaralanmaması için alınan önlemler arasında bulunur. Üst katlardan düşmezler ve daha güvende olurlar. Aynı zamanda sinekliği kapı ve pencerelerinizde kullanabilirsiniz. Dışarıdan gelecek her türlü böcek ve diğer hayvanlara karşı da korumaktadır. Diğer sinekliklerden farklı olarak tülleri yırtmaması adına özel kumaştan yapılmıştır.

Yazıya Yorum Yap

All fields marked with an asterisk (*) are required