sineklik-fiyatlari

Sineklik Fiyatları

Fiyatlandırma yapabilmek için ilk önce ölçü alınması gerekir. Pencere ve kapının alınan ölçüsüne 2 cm eklenirse ölçü alınmış olur. İstenilen renk ve modele göre sineklik yapılır. Birçok firmanın sineklik fiyatları ortalama aynıdır. Plise sineklik 50 bin TL den başlar. Plise kapı sinekliği ise 120 bin TL den başlar. Bu fiyatlar müşterinin dikkatini çekmektedir. Fakat en doğru fiyat ölçülere göre belirlenen fiyatlardır.

 

Menteşeli Sineklik

 

Tak çıkar özelliği ile kolay temizlenir. Banyo veya bahçede su ile kolaylıkla yıkanır. Fakat yıkarken deterjanlı su kullanmayınız.

Cam pencere sineklik fiyatı:

 

l En 70 cm, boy 140 cm ise fiyat 65 TL olarak belirlenir.

Menteşeli kapı sinekliği fiyatları ise:

 

l En 90 cm, boy 210 cm ise fiyat 175 TL olarak belirlenir. Telefon ile ölçüleri verip gerçek fiyatlar size sunulur.

Sürme Sineklik

 

Sürgülü kapı veya pencerelerin dış tarafında tercih edilir. Eğer dış kısımlar da yeterli alan yoksa bu sürme sineklik sizin için önerilir. Ahşap, demir, cam balkon gibi birçok sistemde uygulanır. Model ve ölçüsüne karar verildikten sonra üretime geçilir.

 

Sürme sineklik kolay şekilde temizlenir. Duru su ile temizledikten sonra istenilen yere kaldırılır. Kış aylarında ise hava şartlarından korumak adına sinekliği kaldırabilirsiniz. Temizlerken deterjan kullanmayınız. Bu durum sinekliğin ömrünü kısaltır.

 

Sürme sineklik 60 bin TL olup, 50 X 80 ölçülerine göre fiyatlandırma yapılır. Sineklik ölçülerine göre sineklik fiyatları farklılık gösterir.

 

Kedi Sineklik

 

Her alanda kullanılan bir sineklik modelidir. İç mekanlar da kasalı veya kasasız şeklinde üretime geçilir. İstenilen ölçü ebatlarında üretimi sağlanır. Mevcut sinekliği çıkarıp duru bir su ile yıkayabilirsiniz. Kesinlikle deterjanlı su kullanmayınız.

 

Güneş ve sigara yanıklarına dayanıklı bir sineklik türüdür. Kullanıma bağlı olarak 7 ve 10 sene ömrü vardır.

 

l Beyaz alüminyum telli dışa açılır şekilde tercih edilirse fiyat 120 TL olmaktadır.

l Beyaz çelik telli dışa açılır ve kilitli model tercih edilirse fiyat 150 TL olmaktadır.

l Renkli alüminyum telli içe açılır ve demir kilitli tercih edilirse 140 TL fiyat verilir.

l Renkli çelik tel içe açılır model tercih edilirse fiyat 180 TL olur.

Kapı modeli sineklik fiyatları da ölçüye göre değişiklik gösterir. Yapılan fiyat listesi istenilen renk, model ve ölçüye göre değişmektedir.

 

 

 

Yazıya Yorum Yap

All fields marked with an asterisk (*) are required