avcilar-sineklik

Avcılar Sineklik

Avcılar Sineklik Fiyatları

 Sineklik kurulduğu 1995 yılından itibaren hizmetlerini aralıksız sürdürmektedir. Kendi imalatımız olan sineklik modelleri ile kaliteli ve modern ürünler sunmaktayız. Sineklik modellerimiz kullanışlı ve kapı ve pencerelere monte edilebilir yapıdadır. Müşterilerimizin memnuniyeti en önemli görevimizdir.

 Profesyonel ekibimiz ile Avcılar Sineklik Sistemleri olarak evlerinizi koruma altına alıyoruz. Pencerelerinizi ve kapılarınızı rahatlıkla açabilir, evinizi havalandırabilirsiniz. Pencere ve kapılardan içeri giren sinek, böcek ve haşereler size rahatsızlık veremez.

 Em-Sa Sineklik Neden Tercih Edilmeli?

Avcılar Sineklik olarak 25 yıldır kaliteli ürünlerle bu sektörde hizmet vermekteyiz. Ürünlerimizde kullanılan malzemeler birinci sınıftır. Kolay kurulur ve pratik kullanılır. Ürünlerimizin satışı doğrudan yapılır. Geniş servis ağımızla İstanbul ‘ da ki bütün ilçelerde hizmet vermekteyiz.

 Ürettiğimiz sineklik modelleri dışarıdan gelebilecek etkileri azaltır ve sinek ve böcek gibi hayvanların girmesini önler. Rüzgar ve yağmur gibi hava akımlarının doğrudan içeri girmesini engeller. Ürettiğimiz ürünler, piyasada bulabileceğiniz en uygun fiyattadır. Avcılar sineklik firmaları arasında, birinci sırada bizi seçebilirsiniz.

 Em-Sa Sineklik Kullanmanın Avantajları Nelerdir?

 1) Kapı ve pencereden girebilecek sinek, sivrisinek ve diğer böceklere karşı ortamı korur.

 2) İç mekan havalandırılırken pencere ve kapılar güvenle açılıp havalandırma yapılır.

 3) Haşerelerin çocuklarımıza ve bize vereceği zararlı etkileri en aza indirir. Sağlık problemleri yaşamamızı önler.

 4) Kirli ve soğuk havanın doğrudan içeri girmesini engeller.

 5) Rahatça sökülebilen ürünler kolay temizlenir ve yerine monte edilebilir.

 Avcılar sineklik ve İstanbul genelinde sizlere ürünlerimizi uygun fırsatlarla sunmaktayız.

 Ürettiğimiz Sineklik Modelleri Nelerdir?

 Sineklik modellerimiz kullanım amacına ve müşterinin zevk ve isteğine göre değişir. Üretiminde bulunduğumuz sineklik modelleri şunlardır:

 1) Pileli Sineklik: Bu modeller pencere ve kapılarda kolaylıkla kullanılabilir. Alüminyum paslanmaz çerçeve, fiberglass tül ve Cort marka paraşüt ipi ile üretilir. Renk olarak çeşitlerimiz mevcuttur. Tamamen yerli olan ürünlerimiz 2 yıl garantilidir. İsteğe göre dikey, yatay ve duble sineklik modelleri mevcuttur.

 2) Zip Perde: Özel kumaşlarla üretilen bu model, fermuarlı perde olarak da bilinir. Evlerde, iş yerlerinde ve dış mekanlarda kullanılan bu ürün kaliteli ve şık bir görünüm sunar. Dışarıdan gelebilecek soğuk hava, yağmur ve rüzgarı engeller. Kumaşı dayanıklı olduğu için çabuk yıpranmaz. Restoran ve kafelerde sık kullanılır. Temizlemesi kolaydır ve dışarıdan bakılınca iç ortam görünmez.

 Motorlu çeşitleri kullanım açısından rahattır. Montaj süresi daha uzundur. Özel olarak üretilir.

 3) Sürme Sineklik: Ray üzerine monte edilen bu model 1-2-4-6 ve 8 kanatlı olabilir. Malzemeleri ve plastik aksesuarları 1. kalite malzemeden üretilmiştir. Geniş tabanlı pencere ve kapılarda kullanılır. Müşterinin isteğine göre farklı şekillerde monte edilen bu model, balkon kapı ve pencerelerinde sıklıkla kullanılır. Dışarıdan monte edilir. Kullanım rahatlığı sunar ve pratiktir. Tülü çabuk bozulabileceğinden zarar gördüğü zaman değiştirme imkanı vardır.

 4) Menteşeli Sineklik: Pencere ve kapılara kolaylıkla monte edilen bu model çok tercih edilir. Ve herkes tarafından kolaylıkla kullanılır. Pencerelere takılan modeller genellikle 17 x 25 mm kalınlığındadır. Kapı ve balkon kapılarında kullanılan ürünler ise 17 x 42 mm kalınlığındadır. Maliyeti daha uygun ve kurulumu çok kısadır. Bu modeller çok tercih edilir ve dışarıdan gelebilecek zararlı etkilere karşı koruma sağlar. Yerinden çıkarılıp kolayca yıkanabilir.

 5) İçten Takma Sineklik: Bu ürün pileli bir modeldir. Pileli sineklikten farkı içten takılması ve profilinin ince olmasıdır. Pencere ve kapılara kolayca monte edilebilir. 1.kalite malzemeyle üretilir. Verilen siparişlerde 3 gün içerisinde ürün teslim edilir. Özel üretim bir ürün seçildiyse 7 gün içinde teslim edilir. Şık tasarımı ve kullanım rahatlığı ile istendiğinde kolayca çıkarılıp temizlenebilir.

 6) Kedi Sinekliği: Diğer sinekliklerden farklı olarak tülü 1.kalite çelik tülden üretilmiştir. Bunun nedeni evimizde beslediğimiz kedilerimizin güvenliği içindir. Bu canlılar çok hareketli oldukları için, pencereden düşebilirler. 1. kalite malzemelerle üretilen ürünümüz özel bir tasarımdır. Em-Sa Sineklik olarak geliştirdiğimiz bu ürün, kedilerin güvenliğini sağlar. Kilitli bir yapıda olduğundan kediler kendiliğinden açamaz. Temizlemesi ve kurulumu rahat bu ürün, evlerde ve işyerlerinde rahatlıkla kullanılabilir.

 Em-Sa Sineklik Olarak Firma Faaliyetlerimiz

 Em-Sa sineklik Avcılar sineklik firması olarak ve diğer ilçelerde de faaliyetlerine aralıksız devam etmektedir. Müşterilerin beğenisine ve zevkine göre yapılan modeller, kalite ve dayanıklılık esasına göre yapılır. Firmamız kurumsal olarak faaliyet göstermekte, çözüm odaklı ürünleriyle size yenilikler sunmaktadır. Montaj süremiz 3 gündür. Özel renk bir ürün isterseniz bu süre 7 güne çıkar. Fiyat olarak piyasadaki en uygun fiyatları sunuyoruz.

 Em- Sa Sinekliği Farklı Kılan Özellikler

 1) Em-Sa Sineklik alanında uzman ekibiyle her zaman size hizmet vermek için çalışır.

 2) Üretimde kullandığımız ürünler 1.kalitedir. Paslanmaz alüminyum, fiberglass tül ve cort marka paraşüt ipi ile yapılan ürünlerimiz, kolayca monte edilir.

 3) Üretim sürecimiz kısa ve sunduğumuz ürünlerin montajı pratiktir.

 4) Ürünlerimiz bulunduğu ortama şıklık ve güzellik katar. Farklı tasarımları ile göz kamaştırır.

 5) Markamız kendimize aittir ve tamamen yerli üretimdir.

 6) Değişen koşullara göre her zaman kullanılabilecek sineklik modelleri kullanım kolaylığı sağlar.

 7) Üretimi ve dağıtımı kendimiz yaptığımız için fiyatlarımız birinci eldendir. Aynı üründe farklı fiyatlar yaşanmaz.

 8) Temizlik için ve diğer durumlarda sökülüp tekrar yerine kolaylıkla monte edilebilir.

 9) Satış sonrası garanti süremiz 2 yıldır. Dayanıklı ve güvenilir ürünlerimizi daha uzun yıllar kullanabilirsiniz.

Yazıya Yorum Yap

All fields marked with an asterisk (*) are required