buyukcekmece-sineklik

Büyükçekmece Sineklik

Pencerelere ve balkon kapılarında olarak kullanılma, mekanların havalandırılması sırasında dışarıdan uçan veya yürüyen haşerelerin içeriye girmelerini engelleyen değişik çalışma biçimlerine sahip profillere sineklik denir. Sineklik ne kadar kaliteli olursa o kadar uzun yıllar kullanıma müsait olur ve koruyucu olur. Sineklik alanında Büyükçekmece sineklik olarak güvenilir hizmet ve kaliteli sineklik ile müşterilerini buluşturmaktadır.

 Yılların Tecrübesi Başarılı İsmi Em-SA Sineklik

 25 yıldır güven ve kaliteyi bir arada tutarak sunduğu hizmetleri ile sineklik sektöründe yer alan Em-SA sineklik her satışa sunduğu sineklikte kalitesini ve farkını ortaya koymuştur. Başarılı olmasının yanı sıra müşteri memnuniyetini ön planda tutarak sunduğu hizmetleri gün geçtikçe artmaktadır. Em-SA sineklik her bölge ve ilçeye hizmet vermek için hız kesmeden devam etmekte ve Büyükçekmece sineklik olarak müşterilerinin sineklik ihtiyaçlarını en uygun fiyatlarla ve kaliteli hizmetleri ile karşılamaktadır.

 Uzman Kadrosu ve Başarılı Ekip Çalışması Uzman ve deneyimli kadrosu ile uzun yıllardır sürdürdüğü hizmetler, sizin de güveninizle halen devam etmektedir. Aradığınız kaliteyi ve korumayı Büyükçekmece sineklik ürünleri sayesinde bulacağınızı garanti etmektedir. Her zaman sektöre lider olmanın gayreti içinde olarak topluma yararlı hizmetlerde bulunmaktadır. Bu anlayışla perakende sineklik satışı yaparak tüm il ve ilçelerde sineklik satışları mevcuttur.

 Kendi Üretim Tesisinde Sineklik Üretimi

 Sineklik üretimi modern tesisinde her türlü teknolojik araçlar kullanılarak yapılmaktadır. Üretimde kullandığı alüminyum ve benzeri ürünleri sinekliğe dönüştürmektedir. Sinekliğin en önemli unsuru olan tülü 0orijinal hammaddeden kendimiz üreterek çevre dostu olmaktadır. Em-SA sineklik olarak kendi markamı üretmenin haklı gururunu yaşamaktadır.

 Kaliteli Ucuzluk Herkesin Hakkı

 Kaliteli ucuzluğu herkesin görmesi ve yaşaması için aralıksız çalışmaktadır. Ürünleri evinize girebilecek zararlı böcek, sivrisinek ve diğer haşerelerden korumaya uygun olarak üretilmektedir. Rahat bir nefes almanızı sağlamaktadır. Kullanım kolaylığı olan modelleri, farklılık ve kaliteli ürün anlayışıyla üretim yapılmaktadır.

 Dışarıdan gelebilecek hava akımlarından doğrudan etkilenmeden huzurlu bir ortamda yaşamak herkesin hakkıdır. Bunu sağlamak için müşterilerine uygun ürünler sunmanın haklı gururunu taşımak için gerekli tüm önemi göstermektedir. İsteğinize uygun üretilen katlanır sineklik, çift taraflı kapı, kasasız stor, pratik cırt cırtlı sineklikler monte edilir. Müşterilerinin güvenini sağlamak firmanın en büyük hedef olmaktadır.

 Sineklik Siparişi Nasıl Alınır?

 Yapılacak sineklik ürünü özel bir renk değilse stoklarda daima olan renklerden biri ise, en geç 3 iş günü içerisinde montaj yapılmaktadır. Satış sonrası, ürüne göre garanti süresi bulunmaktadır. Garanti bitiminde de tabi ki siz değerli müşterilerine elinden gelen tüm desteği vermektedir. Garanti bitene kadar değil, ömür bitene kadar memnuniyet sağlamasını hedeflemektedir.

 Sineklik Modelleri Nelerdir?

 Her eve, pencereye ve her zevk ve tarza uygun sineklik modelleri mevcuttur. En uygun fiyatlar ile evlerinizi korumada ve güzelleştirmede Em-SA sineklik hizmet vermektedir.

Sürme Sineklik: Günlük hayatta bilhassa yaz aylarında haşerelerden ve böceklerden rahatsız olunduğu için sineklik tercih edilmektedir. Bunun için de çözüm olarak hem estetik acıdan göze hitap eden hem de arzulanan hizmeti sağlayan bir eşya olarak yaz ve kış ayları için sineklikler üretilmiştir. Dar ve yer açısından sıkıntılı olan mekanlar için sürme sineklik modeli üretilmiştir.

Pileli Sineklik: Pencere ve kapılarda kullanılabilir. Genişlik 130 cm ‘ e kadar olan alanlar için uygun, sorunsuz şekilde çalışmakta olan sineklik modelidir. Dikey ve yatay olarak iki modeli olmaktadır.

Menteşeli Sineklik: Kapılarda ve çok geniş olan pencerelerde kullanılması gereken sineklik modelidir.

Kedi Sinekliği: Pileli sineklik modelleri kedili evlerde rahatlıkla kullanılmaktadır.

Motorlu Zip Perde: Diğer bir adı fermuarlı perde olan sineklik modelidir. Motorlu olan perde çeşididir. Özel kumaşlarla hazırlanması nedeni ile stor perdeye benzemektedir. Perdenin tercih edilmesinde en önemli neden yağmur ve rüzgardan koruması özelliğidir. Evlerde, iş yerlerinde, dış mekanlarda tercih edilen sineklik modelidir. Kaliteli kumaştan üretilir ve kumanda ile açılıp ve kapanır.

Kaliteli Sineklik Özellikleri Nelerdir?

Kumaş kullanım anında ve sonrasında bozulma yaşanmaz.

Kaliteli malzemelerden üretilmelidir.

Kullanım kolaylığı sağlamaktadır.

Aşınma ve yırtınma yaşanmaz.

Temizlenmesi kolay olur.

Em-SA Pimapen firmasından alınan tüm sineklik modelleri 2 yıl garantili olmaktadır. Kendi üretim sisteminde üretilmektedir.

Sineklik Kullanım Avantajları Nelerdir?

 Sineklik kullanarak sıcak yaz günlerinde ve havaların ısınmaya başladığı bahar mevsiminde rahatlıkla pencerelerinizi ve kapınızı açabilecek ve dış etkenlere maruz kalmadan yaşamınızı iyi bir şekilde sürdürme avantajı bulunmaktadır. Sineklik kullanarak alan avantajı sağlamaktadır. Genellikle kullanılan mekanların havalandırılması için, balkon kapıları ve pencereler açılmaktadır. Ufak ufak delikli bir biçimde üretilen sineklik tülünden, hava akışını sağlanarak kullanılan mekanın daha ferah olmasını sağlayarak rutubet oluşumunu engeller.

 Em-SA Kedi Sinekliği

 Em-SA sineklik 25 yıldır sürdürdüğü hizmeti Büyükçekmece sineklik devam ettirmektedir. Perakende satışı ile birçok çeşit mevcut olmaktadır. Kaliteyi ön planda tutarak hizmet vermeyi hedefleyen firma müşterilerini memnun etmeyi amaçlar. Daima yenilikçi ve öncü firma olan Em-SA sineklik yıllarca hizmet vermeye devam etmektedir. Ayrıca Pimapen bayisi olarak sürdürdüğü çalışmaları ve doğru sinekliği taktırmanın avantajlarını yaşamaya fırsat vermektedir. Her zaman dürüst ve güvenilir ekipleri ile müşterilerinin sorunlarına çözüm bulabilir, aranılan ürüne gönül rahatlığıyla sahip olunabilmektedir. Ürünler en iyi malzemelerle yapılmış olup her türlü sineklik çeşidi üretilmektedir. Bu anlayış ile sineklik sektöründe hizmet vermektedir. Kedi sinekliği ürünümüzü de incelemenizi öneriyoruz !

Yazıya Yorum Yap

All fields marked with an asterisk (*) are required